1. Чому дорівнює периметр трикут- ника, якщо перша сторона дорівнює 7 см, друга 4 см, а третя – 5

см?

Ответы на вопрос

Отвечает Корнилова Даша.

Ответ:

Р=a+b+c=7+5+4=16...........................