ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ С ГЕОМЕТРИЕЙ! Бісектриса кута В прямокутника ABCD ділить сторону AD на

відрізки завдовжки 3 см і 7 ​​см. Чому дорівнює периметр прямокутника?

Ответы на вопрос

Отвечает Асанат Жансая.

Объяснение:

Дано: АВСD - прямокутник, ВК - бісектриса, АК=3 см,  DК=7 см. Р - ?

Бісектриса прямокутника відсікає від нього рівнобедрений трикутник.

АВ=AК=СD=3 см. ;   АD=BC=3+7=10 см.

Р=2(3+10)=26 см.

або:

Дано: АВСD - прямокутник, BК - бісектриса, AК=7 см,  DК=3 см. Р - ?

Бісектриса прямокутника відсікає від нього рівнобедрений трикутник.

АВ=AК=СD=7 см. АD=BC=3+7=10 см.

Р=2(7+10)=34 см.