Дано точки C(1; -3), D(-1; -2), P(3; -1). Відкладіть від точки Pвектор РК, що дорівнює вектору

CD. Якими є координати точки К?

Ответы на вопрос

Отвечает Ермекова Алина.

Ответ:

К(1; 0)

Объяснение:

Обчислимо координати вектора: CD={-1-1; -2-(-3)}={-2; 1}.

Тепер припустимо, що K(x;y) тоді маємо: PK={-2; 1}={x-3; y-(-1)}={x-3; y+1} або

x-3=-2, x=1  і y+1=1, y=0. Тобто К(1; 0)