Кути трапецій дорівнюють 60градусів і 70градусів знайдіть інші кути трапецій


Ответы на вопрос

Отвечает Оргин Данила.

Ответ:

Объяснение:

Сусідні кути трапеції дорівнюють 180°.

Нехай кут А = 60° А кут D = 70°

Тоді кут В (сусідній від кута А)= 180-60=120°

А кут С(сусідній від кута D)=180-70=110°

Отвечает Абикул Дамир.

сумма соседних углов трапеции = 180° ⇒ 1)  180°-60°=120° и 2) 180°-70°=110°