СРОЧНООО ! Діагональ рівнобічної трапеції її , гострий кут навпіл більша основа трапеції = 14 см ,

а бічна сторона 8 см . визначте довжини відрізи на які діагональ ділить середню лінію трапеції ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кабраль Марина.

Ответ:

4 см,  7 см.

Объяснение:

Якщо діагональ трапеції є бісектрисою гострого кута, то вона відсікає від трапеції рівнобедрений трикутник.

ΔКМР - рівнобедрений, МР=МК=8 см

ΔКМР, АО - середня лінія, АО=1/2 МР = 4 см.

ΔКМТ, ВО - середня лінія, ВО=1/2 КТ=7 см.