У трапеції ABCD діагональ ділить середню лінію на відрізки 5,5 см і 3 см. Знайти основи трапеції.​


Ответы на вопрос

Отвечает Незнамов Марк.

Ответ:

если средняя линия равна (а+б)/2, то а+б = (5,5+3)*2= 17