З точки С до площини бета проведено похилі CK і CL та перпендикуляр CA CL=17 AL=8 AK =20 знайдіть

CK​

Ответы на вопрос

Отвечает Халиветов Александр.

Ответ:

25

Объяснение:

АС²=LC²-AL² за теоремою Піфагора

АС²=17²-8²=289-64=225

АС=15

Із трикутника СLK за теоремою Піфагора

СК²=СА²+КА²

СК²=225+400=625

СК=25