Допоможіть!!!!складіть рівняння прямої, яка проходить через точки А (-2; 1) i В(3; 4). у відповіді

запишіть кутовий клефіціент отриманої прямої

Ответы на вопрос

Отвечает Сейсембаевы Мурат-Айтолкын.

Рівняння прямої, що проходить через точки X(x_1;y_1) та Y(x_2;y_2), має вигляд:

\dfrac{y-y_1}{y_2-y_1}=\dfrac{x-x_1}{x_2-x_1}\\\dfrac{y-1}{4-1}=\dfrac{x+2}{3+2}\\\dfrac{y-1}{3}=\dfrac{x+2}{5}\\5(y-1)=3(x+2)\\5y-5=3x+6\\5y=3x+11\\y=\dfrac 35x+ \dfrac{11}{5}

Відповідь: \dfrac{3}{5}=\dfrac{6}{10}=0{,}6 (рівносильні записи, — обирай ту, яку слід записати в бланк).

На скриншоті перевірка на комп'ютері.

Що-небудь не зрозуміло? Питай, із задоволенням поясню.