периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 58 см. на його основі побудовано рівносторонній

трикутник периметер якого дорівнює 42 см. хнайдіть сторони рівнобедреного трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Завьялова Алина.

Ответ:

основа = 42/3=14

тоді 58-14=44 - сума бічних сторін

44/2=22 см (бічна сторона)

Відповідь: 14см, 22см, 22см