СРОЧНО21.19." Радіус сфери дорівнює 40 см. Точка А, яка належить площині, що дотикається до цієї

сфери, віддалена від точки дотику на 9 см. Знайдіть відстань від точки А до найближчої до не точки сфери.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Даниил.

Ответ:

Объяснение:

Ас=9см.ОС=40см,АВ=?

Из треугольника ОСА(уголС =90):ОА=кореньиз 40квадрат +9квадрат=корень из2681=41см

АВ=ОА-ОВ=41-40=1см