Бічна сторона рівнобедреного трикутника дорівнює 13 см , а його периметр 50см. Знайти основу

трикутника помогите срочно, заранание спасибо​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Наталья.

якщо трикутник рівнобедрений то його бічні сторони рівні.

РД=50 см

якщо ми знаємо бічну сторону і нам потрібно знайти підставу

то вирішуємо так

2×13=26 см

50-26=24 см

відповідь:основа 24 см

перевіримо:13+13+34=50см