3 - Один кутів трикутника дорівнює 80°. Знайдіть два інші його кути, якщо їх різниця дорівнює 44°.

Помогите пожалуйста очень срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Объяснение:

∠1=80°,  ∠2=х°,  ∠3=х-44°

80+х+х-44=180

2х=144;  х=72

∠2=72°,  ∠3=72-44=28°