знайдіть градус круга, якщо площа сектора цього круга 45П см², а центральний кут, відповідний цьому

сектору 72°​

Ответы на вопрос

Отвечает Зятенков Богдан.

Ответ:

R=15см

Объяснение:

Sсек=πR²*a°/360, где а=72°

R²=360°*Sсек/(а°*π)=360*45π/72π=225см

R=√225=15см