Діагональ трапеції ділить середню лінію на два відрізки один з яких на 5 см більший за інший

знайдіть більшу основу трапеції якщо менша дорівнює 6 см срочно , с обьяснением​

Ответы на вопрос

Отвечает Хардин Даня.

Ответ:

16 см

Объяснение:

Дано: КМРТ - трапеція, МР=6 см, АВ - середні лінія, ОВ-АО=5 см. КТ - ?

ΔКМР;  АО - середня лінія,  АО=1/2 МР=3 см.

ΔКРТ;  ОВ - середня лінія;  КТ=2ОВ;  ОВ=3+5=8 см;  КТ=2*8=16 см.