5. Градусні міри суміжних кутів відносяться як 5 : 4. Яка градусна міра меното з цих кутів?

Срочннооооо​о

Ответы на вопрос

Отвечает Лосева Анастасия.

Ответ:

80°;100°

Объяснение:

Сумма смежных углов равна 180°

5х+4х=180°

9х=180

х=180/9

х.20

5*20=100°;

4*20=80°