Пару паралельних прямих перетнули січною. Один із кутів, що утворились, більше за деякий інший на

44°. Знайдіть найбільший з усіх утворених кутів.

Ответы на вопрос

Отвечает Браунг Данил.

Объяснение:

Припустимо що х- це кут1

тоді х+44 - кут 2

За властивістю внутрішніх різносторонніх кутів вони є рівними. тобто кут1= кут3; кут2= кут4

за властивістю суміжних кутів їх сума = 180°

за умовою задачі складаємо рівняння:

х+х+44=180

2х=180-44

х=68° -кут1

х+44 =112° - кут2

тоді кут1=68° кут2=112° кут3=68° кут4=112°

кут 2 або 4 є найбільшим