Катет прямокутного трикутника дорівнює 30 ми ,а його проекція на гіпотезу 18 мм. Знайдіть гіпотезу

трикутника умоляю пожалуйста помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Гузик Ира.

Розв'язання завдання додаю. Вiдповiдь 50мм


Отвечает Прозорова Леруся.

Ответ: 50 мм

Объяснение:

если гипотенуза х мм, то

30²=18*х

х=900/18=50/мм/