Знайти об'єм правильної чотирикутної призми якщо: сторона основи а,діагональ основи утворює з

бічним ребром кут a(альфа) ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА​

Ответы на вопрос

Отвечает Тихонова Анна.

Ответ:

a³tgα√2

Объяснение:

d=a√2 диагональ основания.

tgα=h/d; → h=d*tgα=a√2*tgα.

Sосн=а²;

V=Sосн*h=a²*a√(2)*tgα=a³tgα√2