Сторони трикутника відносяться як 7:5:9.Знайти сторони подібному йому трикутниику , якщо його P =

42см. Помогите нужно прям сьогодні пж ​

Ответы на вопрос

Отвечает Седалищев Ньургун.

Ответ:

14см, 10см і 18см.

Объяснение:

Якщо сторони трикутника відносяться як 7:5:9, а його P = 42см, то складемо рівняння: 7х+5х+9х=42, і розв'яжемо його: 12х+9х=42, 21х=42, х=42÷21=2. Тоді 7х=7×2=14см, 5х=5×2=10см, 9х=9×2=18см. Перевіряємо: 14+10+18=24+18=42см.