СРОЧНО!!!! ПОМОГИТЕ!! ДАМ 30 БАЛЛОВ!!! Знайдіть гострі кути прямокутного трикутника, якщо один з

них менший від іншого на 20º

Ответы на вопрос

Отвечает Архипова Алена.

Ответ:

Сума кутів трикутника дорівнює 180 градусів. Оскільки це прямокутний трикутник то в нас уже один кут відомий тому ми можемо від 180 відняти 90. Беремо менший кут за х а більший за х+20. х+х+20=90. 2х=90-20 тобто 70. х=35.

Объяснение: