Очень срочноооооо знайти довжину відрізка і його центр А (3;-4) В(1;4)​


Ответы на вопрос

Отвечает Уваров Максим.

Объяснение:

АВ(1-3;4+4)

АВ(-2;8)

 |ab|  =  \sqrt{ {2}^{2} +  {8}^{2}  }  =  \sqrt{4 + 64}  =  \sqrt{68}  = 2 \sqrt{17}  \\

Нехай точка О - центр відрізка АВ.

тоді

xo =  \frac{xa + xb}{2}  =  \frac{3 + 1}{2}  =  \frac{4}{2}  = 2

yo =  \frac{ya + yb}{2}  =  \frac{ - 4 + 4}{2}  =  \frac{0}{2}  = 0

Звідси точка О(2;0)