побудуй коло радіусом 2 см і прямокутник,довжина однієї сторони якого дорівнює радіусу,а

другої-діаметру.Знайди площу і периметр прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Волкович Тёма.

Ответ:

Zmeura1204

Пошаговое объяснение:

Берем циркуль отмеряем 2см проводим окружность.

D=2×R=2*2=4см диаметр и сторона прямоугольника.

↓↓↓