две стороны паралелограма відносяться як 3 : 4 а його перbмтр доривнюе 28 см знайдить сторони

паралелограма

Ответы на вопрос

Отвечает Шутак Коля.

Нехай коефіцієнт пропорційності дорівнює х. Тоді сторони паралелограма дорівнюють 3х і 4х. Периметр фігури дорівнює 28 см.

Складаємо рівняння:

2(3х + 4х) = 28

14х = 28

х = 28/14

х = 2

--------------------

2(3 · 2 + 4 · 2) = 28

12 + 16 = 28

28 = 28

3 · 2 = 6 см — перша сторона.

4 · 2 = 8 см — друга сторона.

Відповідь: сторони паралелограма дорівнюють 6 і 8 см.

Отвечает Машков Тимофей.

Ответ:

Объяснение:

28/2=14 см - сумма двух сторон параллелограмма;

3+4=7 частей в сумме двух сторон;

14/7=2 см в одной части;

4*2=8 см - одна сторона;

3*2=6 см - вторая сторона.