2.6. Складіть рівняння прямої, яка проходить через точку B (33; 8) в і утво- рює з додатним

напрямом осі абсцис кут 30°.​

Ответы на вопрос

Отвечает Даниил Ахмедов.

Ответ:

у=0,58х+28,4

Объяснение:

к=tg30° =0,58

підставимо коордінати В в у=0,58х+С

33=0,58*8+С ⇒ С=33-4,6=28,4