8. (3 бали) у рівнобедреному трикутнику довжина основи відноситься до довжини бічної сторони як

underline 2:3 , а периметр =56 см. a tilde h AiTb сторони даного трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Попова Ксения.

Ответ:

а=14 см

в=7*3=21 см

Объяснение:

(2+2*3)х=56 ⇒ х=7

а=2*7=14 см основа Δ