СРОЧНО ПОМОГИТЕ :знайты площу Кута АВС якщо його стороны доривнюють 10см. 10см и 12см​


Ответы на вопрос

Отвечает Жанаев Диас.

Знайти  площу трикутника АВС якщо його сторони дорівнюють

10см,  10см і 12 см​.

Ответ:

48 см²

Объяснение:

Напівпериметр р=(10+10+12):2=16 см

За формулою Герона

S=√(p(p-a)(p-b)(p-c)=√(16*6*6*4)=√2304=48 см²