Периметр трикутника дорівнює 10 см, а його площа – 3см 2 . Обчислити периметр подібного йому

трикутника, що має площу 27 см 2 ДАЮ 25БАЛОВ!!!!!!!!! СРОЧНО .

Ответы на вопрос

Отвечает Конышев Степа.

Решение:
k=√(S1/S2)=√(27/3)=√9=3.
P1=Р2*k=10*3=30см.

Ответ: Р1=30см