7. Одiн з гострих кутів прямокутного трикутника в 2 рази більше іншого. Знайдіть гострі кути шото

трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Неробов Демьян.

Ответ:

первый угол 30°

второй 60°

Объяснение:

90°+х+2х=180°

90°+3х=180°

3х=180-90

3х=90

х=90÷3

х=30 первый угол

30×2=60° второй