основа AD рівнобічної трапеції АВСD ділиться висотою BE на відрізки довжиною 5 і 16 см, а довжина

бічної трапеції 13 см. Знайти діагоналі трапеції

Ответы на вопрос

Отвечает Пронин Максим.

Ответ:

20 см

Объяснение:

АВ=CD=13 см, АЕ=5 см, ED=16 см.

В прямоугольном тр-ке △АВЕ катет ВЕ=√(АВ²-АЕ²)=√(13²-5²)=12 см.

В прямоугольном тр-ке △BED гипотенуза BD=√(BE²+ED²)=√(12²+16²)=20 см.

В равнобедренной трапеции диагонали равны, значит АС=BD=20 см