Площа основи трикутної призми 20 см2 а висота - 3 см. знайти об'єм призми


Ответы на вопрос

Отвечает Орлов Саша.

Ответ:

60 см^2

Объяснение:

V=Sосн*H

V= 20*3=60 см^2