Температура біля земної поверхні +12°. Визначте температуру на вершині гори, висота якої 4 км.


Ответы на вопрос

Отвечает Сапожников Данила.

Ответ:

Відомо, що при піднятті на 1 км температура знижується на 6°.

Якщо 1 км = 6 °С,

то 4 км = x °С.

x=(4000×6)/1=24000 °C

Біля підніжжя гори температура 12 °С, значить на висоті 4000 м вона становитиме: 12 – 24,000 =-11  °С.

Відповідь: температура повітря на вершині гори становить

-11°C.

Объяснение: