Один із внутрішних кутів трикутника в 2 раза більше іншего , а зовнішній кут при вершині тетього

кута дорівнює 117 градусов. Знайдіть кути трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Румянцева Дарья.

Ответ:

39°,  78°;  63°

Объяснение:

Зовнішній кут трикутника дорівнює сумі двох внутрішніх кутів не суміжних з ним.

Нехай ∠1=х°, тоді ∠2=2х°,

х+2х=117;  3х=117;  х=39

∠1=39°,  ∠2=39*2=78°;  ∠3=180-117=63°