Знайдіть координати точки перетину прямої 2х+3у=1 з віссю ох


Ответы на вопрос

Отвечает Нестеров Николай.

Ответ:

Объяснение:

2x+3y=1

x=0

2*0+3y=1

y=1/3

(0; 1/3)

y=0

2x+3*0=1

x=1/2=0.5

(0.5; 0)