Знайдіть сторони рівнобедреного трикутника, якщо його периметр 105 см, а основа в 3 рази менша за

бічну сторону.

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцев Кирилл.

Ответ:

3x+3x+X=105

7X=105

x=105/7

x=15

3x=15*3=45

Объяснение:

15-основание

45-боковые