Обчисли радіус кола, описаного навколо трикутника, якщо один із його кутів дорівнює 30°, а

протилежна йому сторона — 36 см

Ответы на вопрос

Отвечает Букасеев Максим.
Ответ:
R=36см

Решение:
R=a/(2sinα), где а=36см сторона α=30° угол противоположный стороне а.
R=36/2*1/2=36см