Знайдіть площу паралелограма, сторони якого дорівнюють 6 см і 9 см, а кут між ними - 120.


Ответы на вопрос

Отвечает Савчук Дмитро.

S=a×b×sina

S=6×9×sin120=54×sin(180-60)=54×корень3/2=27корень3

Пояснення: