Знайдіть гострі кути пря - мокутного трикутника, якщо один з них на 32° більший за другий.​


Ответы на вопрос

Отвечает Хитрых Боря.

A=x, B=32+x,C=90

A+B+C=180

x+32+x+90=180

x=29

A=x=29

B=32+x=32+29=61

A=29°;B=61°

Отвечает Бутенко Никита.

Ответ: 29,61

Объяснение: