Яким є відношення площин трикутникiв ABC INKL, якщо вони подібні, а відповідні дві сторони мають

довжини 12 cm i 4 cm пж срочноооооооо​

Ответы на вопрос

Отвечает Сахипгареев Ильдар.

Ответ:

S(∆АВС)/S(∆NKL)=9

Решение:

k=12/4=3

S(∆ABC)/S(∆NKL)=k²=3²=9