площина прямокутника abcd перпендикулярна до площини квадрата АDNM , АВ=2см, АМ=4см Знайдіть

відстань між точками В іN

Ответы на вопрос

Отвечает Сман Мухамеджан.

Ответ:

Объяснение:   BN = 2√3 см

У квадраті AM = AN√2 ; ---->   AN = AM/√2 = 4/√2 = 4√2/2 =

= 2√2 ( см ),  AN = 2√2 см .   Відстань між точками В і N - це довжина

гіпотенузи прямок. ΔABN .  За Т. Піфагора BN = √ (2² + ( 2√2 )² ) =

= 2√3 ( см ) ;    BN = 2√3 см .