Ооочень нужно, заранее спасибо ❤️ Дві сторони трикутника дорівнюють 4 см і 8 см,а кут між ними —

60°. Знайдіть третю сторону трикутника та його площу.​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Андрей.

Ответ:

BC=4 *корень 3*

S=8 *корень 3*

Объяснение:

по теореме косинусов BC²=AB²+AC²-2AB×ACcos<A

cos<A = cos60° = 1/2

BC² = 4²+8²-2×4×8×1/2 = 16+64-32 = 48

BC=*корень 48* = *корень 16×3* = 4 *корень 3*

S= 1/2×AB×AC×sin<A

S= 1/2×4×8×sin60 = 8 *корень 3*