Площа прямокутника дорівнює 6 см2, а одна із його сторін 1,5 см. Знайдіть іншу сторону прямокутника​


Ответы на вопрос

Отвечает Климов Дмитрий.

Відповідь:

a = 4 см

Пояснення:

S = a*b   ==>   6 = 1,5a   ==>   a = \frac{6}{1,5} = 4