3. Знайдіть площу прямокутної трапеції, основи якої дорівнюють 6 см і 14 см, а більша бічна сторона

- 12 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Агапитова Таня.

Ответ:

40√5 см²

Объяснение:

Дано: КМРТ - трапеція, МК⊥КТ;  МР=6 см,  КТ=14 см, РТ=12 см.  S - ?

Проведемо висоту РН. КН=МР=6 см,  ТН=14-6=8 см

ΔРТН - прямокутний,  

за теоремою Піфагора РН=√(12²-8²)=√(144-64)=√80=4√5 см.

S=(МР+КТ):2*РН=(6+14):2*4√5=40√5 см²