сторони трикутника дорівнюють 6 см. 9 см. 12 см. знайти периметер подібного цьому трикутника якщо

найменша і найбільша сторона цього дорівнює 9 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Доценко Андрей.

Ответ:

Объяснение:

З умови, сторони трикутника відносяться, як 1 : 1.5 : 2.

Таким же є відношення сторін подібного йому трикутника.

Отже, найбільша і найменша сторони відносяться, як 1:2.

Найменша сторона дорівнює: 9 ÷ 3 =3 см

Найбільша дорівнює: 3 × 2 = 6 см

Середня сторона: 3 × 1.5 = 4.5 см

Р = 3 см + 6 см + 4.5 см = 13,5 см