один із катетів прямокутника на 8см менше гіпотинузи а другий катет дорівнює 16 см знайти пириметр

трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Малышева Ева.

Ответ:

48 см

Объяснение:

нехай гіпотинуза буде а. тоді один з катетів буде дорівнювати а-8. За теоремою Піфігора маємо рівняння:

а^2=(а-8)^2+16^2

а^2-а^2+16а=16^2+64

16а=320

а=20 - гіпотенуза

20-8=12 - другий катет

12+20+16= 48 см - периметр прямокутного трикктника