.Площа прямокутника дорівнює 48 см. Знайдіть його сторони, якщо їх півсума дорівнює 7 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмин Дима.

Ответ:

6 і 8 см

Объяснение:

ху=48

х+у=14

х=14-у

(14-у)у=48

у²-14у+48=0

6;8