Знайти катет прямокутного трикутника ,якщо його гіпотенуза і другий катет дорівнюють 8 дм і √28

дм ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО !!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Пучков Саша.

Ответ:

6 дм

Объяснение:

Гіпотенуза - 8 дм

І катет - √28 дм

Нехай трикутник АВС - прямокутний, АВ - гіпотенуза, АС - відомий катет, ВС - катет, який потрібно знайти.

За теоремою Піфагора:

ВС² + АС² = АВ²

То ВС = √АВ² - АС²

ВС = √8² - (√28)² = √64 - 28 = √36 = 6 (дм)

В-дь: 6 дм