Кут між бісектрисою BM і катером BC прямокутного трикутника ABC (кут С=90°) дорівнює 35°. Знайди

гострі кути трикутника ABC.​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

70°    20°

Объяснение:

∠АВМ=∠СВМ=35° за визначенням бісектриси

∠АВС=35*2=70°

∠А=90-70=20°