2. Знайди площу трикутника, у якого одна зі сторія і висота, проведена до неї, відповіді но

дорівнюють: а) 3 см і 8 см; б) 18 см і 0,2 дол; в) 25 см та 5 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Скидан Арина.

по известной формуле эта площадь равна

S=a*hₐ/2

3*8/2=12/см²/

0.1*18/2=0.9/см²/

5*25/2=62.5/см²/