Знайти площу трапеції AКCD якщо її середня лінія МN дорівнює 7 см а висота КН 6 пжж​


Ответы на вопрос

Отвечает Куриленко Дмитрий.

Ответ:

S=MN*KH

S=7*6=42см²

Объяснение: