Радіус основи циліндра дорівнює 4 см, а площа бічної поверхні – 24π см2. Знайти площу повної

поверхні конуса, радіус основи і висота якого відповідно дорівнюють радіусу основи і висоті циліндра. Поможітььььь , даю 30 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Антонова Настя.

36П cм²

Найдем высоту цилиндра

Sб=2ПrH r- радиус основания H- высота цилиндра

H=Sб/2Пr=24П/2П*4=3 cм

Sосн=Пr^2=4*4П=16П

Sбкон=ПrL, где L -образующая

L=√(4^2+3^2)=5

Sбкон=П*5*4=20П

Sп=20П+16П=36П